01

Kilka słów o nas

PM Projekt

PM Projekt to zespół, nie jednostki o różnorodnych zainteresowaniach dla których projektowanie stało się pasją. Projektujemy, nadzorujemy działamy rozwijamy się i gonimy za nowymi wyzwaniami, podążamy z duchem czasu, uczymy się od siebie i od innych. Zawsze jesteśmy wierni zasadom uczciwości i rzetelności w stosunku do siebie i partnerów biznesowych.

Swoją pozycję i dynamiczny rozwój Naszej firmie zapewnia konsekwentne realizowanie strategii rozwoju polegające na nieustannym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, konsekwentnym wdrażaniu inżynierskich pomysłów, budowaniu trwałych relacji z klientami oraz młody, ambitny zespół ludzi chętnie podnoszących swoje kwalifikacje, kompleksowo i innowacyjnie podchodzących do problemów technicznych.

Tworzymy projekty w oparciu o najnowsze rozwiązania funkcjonalne zgodne z wymaganiami prawa budowlanego. Długoletnie doświadczenie w tworzeniu opracowań projektowych zaowocowały zbudowaniem zespołu, zdolnego podjąć się najtrudniejszych i najbardziej wymagających wyzwań. Stawiamy nacisk na wysoki standard systemów, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów eksploatacyjnych. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam tworzyć opracowania na bazie zoptymalizowanych, sprawdzonych i przede wszystkim skutecznych technologii. Dla nas, zwyczajnie, nie ma rzeczy niemożliwych!

Warto nam zaufać

Nasze biuro posiada bogate doświadczenie w pełnieniu funkcji nadzorujących prace budowlane, zarówno na stanowisku Kierownika Budowy jak i Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Powierzając przedstawicielowi firmy PM Projekt s.c. funkcję Kierownika Budowy zapewniamy kontrolę nad poprawnością wykonania i odbiór wszystkich planowanych robót budowlanych na każdym etapie budowy oraz weryfikację stosowanych materiałów i rozwiązań tak, aby uniknąć niekorzystnych dla inwestora sytuacji.

Na życzenie inwestorów oferujemy również prowadzenie nadzorów autorskich, zapewniając w ten sposób realizację inwestycji zgodnie z opracowaną przez nasze biuro dokumentacją projektową, obowiązującymi normami technicznymi, przepisami prawa budowlanego i zasadami sztuki budowlanej.

W ramach nadzoru autorskiego współpracujemy z wykonawcą na każdym etapie robót, udzielając wyjaśnień odnośnie zapisów zawartych w dokumentacji projektowej oraz uzgadniając możliwość wprowadzenia ewentualnych zmian.

02

Dlaczego my

03

Zgrany zespół

Poznaj nasz zespół

Marcin Kosieniak

Współwłaściciel biura i projektant

Posiada uprawnienia projektowe i wykonawcze w zakresie instalacji sanitarnych. Jest biegłym sądowym w zakresie instalacji sanitarnych.

Jestem magistrem inżynierem inżynierii środowiska z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym w projektowaniu oraz kierowaniu projektami. Jestem odpowiedzialny za koordynację i nadzór nad projektami. Osobiście prowadzę wybrane projekty dla kluczowych klientów zarówno w kraju jak i poza granicami Polski. Zajmuję się wdrażaniem w struktury projektowania i w struktury firmy nowych produktów wspomagających projektowanie, a przede wszystkim Revit, Dynamo, BIM. Odpowiadam za planowanie zasobów przy projektach, podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, a także odpowiadam za pozyskiwanie nowych zadań projektowych.

Przemek Tkaczuk

Współwłaściciel biura i projektant

Posiada uprawnienia projektowe i wykonawcze w zakresie instalacji sanitarnych.

Jestem magistrem inżynierem inżynierii środowiska z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Przed założeniem spółki PM Projekt s.c. zawodowo współpracowałem z biurami projektowymi zajmującymi się zarządzaniem projektami inwestycyjnymi oraz projektowaniem przemysłowym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje prowadzenie projektów, projektowanie oraz zarządzanie projektami, zarówno w sektorze przemysłowym jak i dla klientów z sektora publicznego. Dodatkowo posiadam doświadczenie w zakresie nadzorowania inwestycji. W firmie PM Projekt jako współwłaściciel odpowiadam m.in. za relacje z klientami i rozwój biznesu.

Alicja Aniśko

Starszy Projektant

Alicja jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest doświadczonym projektantem z uprawnieniami do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak budynki handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

Paweł Kabatek

Starszy Projektant

Paweł jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest doświadczonym projektantem w zakresie instalacji sanitarnych. Zajmuje się projektowaniem systemów gaśniczych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak: budynki handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

Paulina Loose

Starszy Projektant / Project Manager

Paulina jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest doświadczonym projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak: laboratoria, zakłady produkcyjne, budynki biurowe i usługowe. Posiada doświadczenie w projektowaniu zrównoważonych i energooszczędnych budynków.

Szymon Bołka

Starszy Projektant / Project Manager

Szymon jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest  projektantem w zakresie instalacji WOD-KAN, grzewczych i wentylacyjnych oraz gazowych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

Marta Radomska-Należyta

Starszy Projektant / Project Manager

Marta jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji WOD-KAN, oraz gazowych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

Magdalena Korzeniewska

Starszy Projektant / Project Manager

Magda jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest doświadczonym projektantem z uprawnieniami do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji sanitarnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak budynki handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

Joanna Młynarkiewicz

Starszy Projektant / Project Manager

Asia jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest  projektantem w zakresie instalacji WOD-KAN, gazu oraz sprężonego powietrza i gazów medycznych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

Sylwia Bodetko

Projektant

Sylwia jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Paulina Gruszczyńska-Przesmycka

Projektant

Paulina jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne i budynki biurowe.

Monika Dąbrowska

Projektant

Monika jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji WOD-KAN, grzewczych i wentylacyjnych Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Jakub Bujarkiewicz

Projektant

Jakub jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak: lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Ilona Glinkowska

Starszy Asystent Projektanta

Ilona jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak: lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Monika Mróz

Asystent projektanta

Monika jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak: lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Artur Iwański

Asystent Projektanta

Artur jest inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak: lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Agnieszka Buczkowska

Asystent Projektanta

Agnieszka jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak: lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Natalia Marczak

Asystent projektanta

Natalia jest studentką inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich jak: lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Weronika Pinkowska

Asystent projektanta

Weronika jest studentką inżynierii środowiska. Jest projektantem w zakresie instalacji WOD-KAN, grzewczych i wentylacyjnych Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki usługowe, budynki przemysłowe.

Elżbieta Pokorska

Specjalista ds. rozliczeń i HR

Jest technikiem budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia biura projektowego. Jest niezastąpionym aniołem stróżem odpowiedzialnym za koordynację i nadzór nad oprawą techniczną projektów, zarządzaniem zamówieniami materiałów eksploatacyjnych oraz prowadzeniem strony formalnej realizowanych projektów przez nasze biuro.

Klaudia Mila

Asystent Zarządu

Klaudia jest absolwentką Uniwersytetu Technologiczno - Przyrodniczego w Bydgoszczy. Tytuł magistra uzyskany w specjalizacji zarządzania logistyką na wydziale Zarządzania pozwalają jej na efektywną pracę w naszej firmie. Jest odpowiedzialna za sprawy organizacyjno-administracyjne, które wykonuje z przyjemnością i jednocześnie pełnym profesjonalizmem.

To miejsce czeka na Ciebie

Aplikuj już dziś!