01

Kilka słów o nas

PM Projekt

PM Projekt to zespół, nie jednostki o różnorodnych zainteresowaniach dla których projektowanie stało się pasją. Projektujemy, nadzorujemy działamy rozwijamy się i gonimy za nowymi wyzwaniami, podążamy z duchem czasu, uczymy się od siebie i od innych. Zawsze jesteśmy wierni zasadom uczciwości i rzetelności w stosunku do siebie i partnerów biznesowych.

Swoją pozycję i dynamiczny rozwój Naszej firmie zapewnia konsekwentne realizowanie strategii rozwoju polegające na nieustannym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, konsekwentnym wdrażaniu inżynierskich pomysłów, budowaniu trwałych relacji z klientami oraz młody, ambitny zespół ludzi chętnie podnoszących swoje kwalifikacje, kompleksowo i innowacyjnie podchodzących do problemów technicznych.

Tworzymy projekty w oparciu o najnowsze rozwiązania funkcjonalne zgodne z wymaganiami prawa budowlanego. Długoletnie doświadczenie w tworzeniu opracowań projektowych zaowocowały zbudowaniem zespołu, zdolnego podjąć się najtrudniejszych i najbardziej wymagających wyzwań. Stawiamy nacisk na wysoki standard systemów, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów eksploatacyjnych. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam tworzyć opracowania na bazie zoptymalizowanych, sprawdzonych i przede wszystkim skutecznych technologii. Dla nas, zwyczajnie, nie ma rzeczy niemożliwych!

Warto nam zaufać

Nasze biuro posiada bogate doświadczenie w pełnieniu funkcji nadzorujących prace budowlane, zarówno na stanowisku Kierownika Budowy jak i Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Powierzając przedstawicielowi firmy PM Projekt s.c. funkcję Kierownika Budowy zapewniamy kontrolę nad poprawnością wykonania i odbiór wszystkich planowanych robót budowlanych na każdym etapie budowy oraz weryfikację stosowanych materiałów i rozwiązań tak, aby uniknąć niekorzystnych dla inwestora sytuacji.

Na życzenie inwestorów oferujemy również prowadzenie nadzorów autorskich, zapewniając w ten sposób realizację inwestycji zgodnie z opracowaną przez nasze biuro dokumentacją projektową, obowiązującymi normami technicznymi, przepisami prawa budowlanego i zasadami sztuki budowlanej.

W ramach nadzoru autorskiego współpracujemy z wykonawcą na każdym etapie robót, udzielając wyjaśnień odnośnie zapisów zawartych w dokumentacji projektowej oraz uzgadniając możliwość wprowadzenia ewentualnych zmian.

02

Dlaczego my

03

Zgrany zespół

Poznaj nasz zespół

Lorem ipsum dolor

Marcin Kosieniak

Współwłaściciel biura i projektant

Posiada uprawnienia projektowe i wykonawcze w zakresie instalacji sanitarnych. Jest biegłym sądowym w zakresie instalacji sanitarnych.

Jestem magistrem inżynierem inżynierii środowiska z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym w projektowaniu oraz kierowaniu projektami. Jestem odpowiedzialny za koordynację i nadzór nad projektami. Osobiście prowadzę wybrane projekty dla kluczowych klientów zarówno w kraju jak i poza granicami Polski. Zajmuję się wdrażaniem w struktury projektowania i w struktury firmy nowych produktów wspomagających projektowanie, a przede wszystkim Revit, Dynamo, BIM. Odpowiadam za planowanie zasobów przy projektach, podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, a także odpowiadam za pozyskiwanie nowych zadań projektowych.

Przemek Tkaczuk

Współwłaściciel biura i projektant

Posiada uprawnienia projektowe i wykonawcze w zakresie instalacji sanitarnych.

Jestem magistrem inżynierem inżynierii środowiska z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Przed założeniem spółki PM Projekt s.c. zawodowo współpracowałem z biurami projektowymi zajmującymi się zarządzaniem projektami inwestycyjnymi oraz projektowaniem przemysłowym. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje prowadzenie projektów, projektowanie oraz zarządzanie projektami, zarówno w sektorze przemysłowym jak i dla klientów z sektora publicznego. Dodatkowo posiadam doświadczenie w zakresie nadzorowania inwestycji. W firmie PM Projekt jako współwłaściciel odpowiadam m.in. za relacje z klientami i rozwój biznesu.

Paulina Loose

Samodzielny asystent projektanta

Paulina jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest doświadczonym projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak: laboratoria, zakłady produkcyjne, budynki biurowe i usługowe. Posiada doświadczenie w projektowaniu zrównoważonych i energooszczędnych budynków.

Elżbieta Pokorska

Jest technikiem budownictwa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prowadzenia biura projektowego. Jest niezastąpionym aniołem stróżem odpowiedzialnym za koordynację i nadzór nad oprawą techniczną projektów, zarządzaniem zamówieniami materiałów eksploatacyjnych oraz prowadzeniem strony formalnej realizowanych projektów przez nasze biuro.

Paulina Gruszczyńska

Samodzielny asystent projektanta

Paulina jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest młodszym projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne i budynki biurowe.

Paweł Zięzio

Samodzielny projektant

Paweł jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest doświadczonym projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych.

Monika Gruszczyńska

Asystent projektanta

Monika jest studentką inżynierii sanitarnej na wydziale budownictwa. Jest poczatkującym projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe.

Sylwia Bodetko

Asystent projektanta

Sylwia jest studentką inżynierii sanitarnej na wydziale budownictwa. Jest poczatkującym projektantem w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki biurowe.

Asia Młynarkiewicz

Samodzielny asystent projektanta

Asia jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest samodzielnym projektantem w zakresie instalacji WOD-KAN, gazu oraz sprężonego powietrza i gazów medycznych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

Szymon Bołka

Samodzielny asystent projektanta

Szymon jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest samodzielnym projektantem w zakresie instalacji WOD-KAN, grzewczych i wentylacyjnych oraz gazowych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

Marta Radomska

Samodzielny asystent projektanta

Marta jest magistrem inżynierem inżynierii środowiska. Jest samodzielnym projektantem w zakresie instalacji WOD-KAN, oraz gazowych. Uczestniczy w projektowaniu obiektów takich, jak lokale handlowe, budynki mieszkalne, budynki szpitalne, budynki biurowe, budynki przemysłowe.

To miejsce czeka na Ciebie

Aplikuj już dziś!